Close Sidebar
کیوتوای فارسی
به نام یزدان بخشاینده بخشایشگر
در این مکان میتوانید مشکلات خود با اسکریپت کیوتوای را مطرح نمایید , در کوتاه ترین زمان به شما پاسخ خواهیم داد!
زمان پاسخگویی به پرسش ها از 4 الی 24 ساعت میباشد !
خواهشمندیم در صورتی که پاسخ خود را دریافت نموده اید , بر روی تیک بهترین پاسخ کلیک نمایید !

قوانین و شرایط سرویس دهی

قوانین و شرایط سرویس دهی سایت

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

1. قوانین نام کاربری
1.1 تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند.
1.2 استفاده از آدرس سایت به صورت yoursite.ir به عنوان نام کاربری ممنوع می باشد و در صورت مشاهده مسدود خواهد شد.
1.3 فعالیت در انجمن تنها با یک نام کاربری مجاز می باشد. در صورت مشاهده کاربر با چند نام کاربری دسترسی کلیه نام های کاربری به انجمن مسدود خواهد شد.

2. قوانین ارسال پرسش و پاسخ
2.1 قبل از طرح پرسش یا درخواست کمک ابتدا از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید، ایجاد کنندگان سوالات و درخواست های تکراری اخطار دریافت کرده و در صورت تکرار اخراج خواهند شد.
2.2 کاربران انجمن می بایست در هنگام ارسال پست و پیام از کلمات مناسب استفاده نمایند و هر گونه توهین ، بی احترامی ، تمسخر و ایجاد دلسردی در متن ارسال شده توسط کاربر ممنوع می باشد.
2.3 پرسش ها باید در دسته بندی های مناسب زده شوند. قبل از ارسال پرسش دسته بندی صحیح را انتخاب نمایید.
2.4 برای سوالات از عنوان مناسب استفاده کنید. عنوان هایی که شامل کلماتی مثل " ضروری " فوری " کمک " باشند حذف خواهند شد. عنوان نامناسب : تورو خدا کمک کنید ........ !
2.5 در سوالات ، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه های امتیازدهی استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی ، خوب بود ، ممنون و... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت سوالات ميشوند.
2.6 در صورت ارسال اسپم ، پاسخ های نامربوط و راه حل های ناکارامد و اظهار نظر در رابطه با موضوع نامربوط پست کاربر بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.
2.7 تمامی تصاویر باید در آپلودسنتر کیوتوای فارسی به آدرس up.question2answer-farsi.com آپلود شوند. پست های حاوی تصویر از سایت های دیگر حذف خواهند شد.
2.8 در پست ها از فونت بزرگ و رنگ های زننده استفاده نکنید.
2.9 تبادل لینک ، بنر و ... در سایت ممنوع است تاپیک های مربوط به تبادل لینک ، بنر و ... حذف خواهند شد.
2.10 در هنگام طرح مشکل برای بررسی بیشتر اسکرین شات ، آدرس سایت و نسخه کیوتوای خود را ذکر کنید.
2.11 پست ها یا تاپیک های شامل Yahoo ID و شماره تماس ، بدون اطلاع قبلی حذف میشوند ، در صورت تکرار کاربر خاطی یک هفته بن خواهد شد .
2.12 پست ها و یا تاپیک های حاوی قیمت گذاری روی سایت ، دامنه و ... ممنوع می باشند. در صورت مشاهده تاپیک های مورد نظر بدون اطلاع قبلی حذف می شوند و در صورت تکرار کاربر خاطی یک هفته بن خواهد شد.

3. قوانین پیام خصوصی و کاربری
3.1 ارسال هرز نامه ها و پیام های تبلیغاتی به هر شکل ممنوع می باشد.
3.2 پشتیبانی برای اعضای سایت فقط در پرسش های سایت انجام میشود، از مطرح کردن مشکلات خود در پیام خصوصی و کاربری مدیران خودداری کنید.
3.3 سوالات به ترتیب جواب داده خواهند شد ، از ارسال لینک سوال خود به مدیران در پیام خصوصی و کاربری برای سریعتر پاسخ گرفتن جدا خودداری کنید.

4. قوانین عمومی
4.1 کیوتوای فارسی با هیچ مرجع و پشتیبانی اسکریپت های مشابه مشکلی ندارد . همواره تلاش ما برقراری ارتباط مثبت با مراجع دیگر بوده و تا حد امکان سعی شده تا دشمنی بین سایت ها اتفاق نیفتد. کاربران نباید از هیچ سایتی در کیوتوای فارسی انتقاد کنند و موظفند مساله را با مدیریت کل سایت مقابل مطرح کنند .
4.2 کیوتوای فارسی تابع قوانین کپی رایت داخلی است، هرگونه تاپیک درخواست ریپ کردن استایل های اختصاصی سایت های ایرانی ممنوع می باشد.
4.3 از مطرح کردن مطالب خلاف قوانین ایران و مطالبی که جزء جرائم رایانه ای محسوب میشوند جدا خودداری کنید ( راه های دور زدن ف ی ل ت رینگ سوال در رابطه با وی پی ان ، قرار دادن اطلاعیه ف ی ل تر شدن سایت ها و این گونه موارد جزء جرائم رایانه ای محسوب میشوند.)
4.4 کاربرانی که کپی رایت کیوتوای فارسی را در پوسته ها ، پلاگین ها و ... حذف کنند از طرف کیوتوای فارسی پشتیبانی نمی شوند و به سوالات و مشکلاتشان پاسخ داده نخواهد شد و از وبسایت اخراج می شوند.
4.5 مباحث مربوط به هک (از دید منفی) و مسائلي که باعث آزار و اذيت ديگران شود اکيداً در سايت ممنوع مي باشد. فقط موارد مثبت مانند آموزش موارد امنيتي سيستم و مقابله با هكرها که براي کاربران مفيد واقع شود، مجاز است .
4.6 بحث در مورد هک شدن سايت ها و گذاشتن اطلاعيه هک شدن سايت ها ممنوع است.
4.7 معرفی سایت های سودجو و کلاه بردار در کیوتوای فارسی ممنوع می باشد و تاپیک هایی که در رابطه با اینگونه مسائل باشد حذف خواهند شد !
4.8 بحث ها و منازعات و مشکلات شخصی خود را در بیرون از کیوتوای فارسی حل کنید.
4.9 درخواست هاست اسپانسری ، هاست رایگان ، تست و ... در کیوتوای فارسی ممنوع است و تاپیک هایی که در این مورد ارسال شود بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.
4.10 هر کس برای انجام کاری اطلاعات خود را به یکی از کاربران کیوتوای فارسی (حتی مدیران و سایر مقام ها) بدهد (تنها در صورت لزوم به مدیریت کل اطلاعات را ارسال نمایید) و مشکلی برای وی پیش آید و موجب اختلاف شود کیوتوای فارسی هیچ مسئولیتی در قبال این اختلافات ندارد.
4.11 در صورت ملاحظه هرگونه مسايل خلاف قوانين کیوتوای فارسی از يک کاربر در صورت تمايل آدرس تاپيک را براي مدير سایت ارسال نمائيد تا سريعا به موضوع رسيدگي شود !
4.12 چنانچه کاربری از هر کدام از قوانین بالا سرپیچی کرد و این قوانین را زیر پا گذاشت هیچ کدام از کاربران دیگر حق ندارند به آن کاربر تذکر دهند و اشتباه آنها رو به آنها اطلاع دهند و تذکر فقط مخصوص مدیران سایت است. کاربران میتوانند توسط گزارش پست خلاف و پیغام خصوصی اشکالات و ... را با مدیران در میان بگذارند.

5. قوانین چت روم
5.1 هر گونه تمسخر ، بی احترامی و توهین در چت باکس ممنوع می باشد.
5.2 پرسش و پاسخ و مطرح کردن درخواست ها در چت باکس ممنوع می باشد.
5.3 از قرار دادن هرگونه لینک در چت باکس ( شامل لینک سایت ، لینک تصویر ، لینک فلش و .. ) مخصوصا لینک تاپیک ها برای سریعتر پاسخ گرفتن جدا خودداری کنید.
 1. [q2am_max_control_lang/login_reg]

  [q2am_max_control_lang/login_msg]

 2. [q2am_max_control_lang/searchbox]

  [q2am_max_control_lang/searchtext]

 3. [q2am_max_control_lang/adminbox]

  [q2am_max_control_lang/admintext]

 4. [q2am_max_control_lang/ask_q]

  [q2am_max_control_lang/ask_q_text]

 5. [q2am_max_control_lang/recent_activity]

  [q2am_max_control_lang/recent_activity_text]

 6. [q2am_max_control_lang/vote_box]

  [q2am_max_control_lang/vote_box_text]

 7. [q2am_max_control_lang/give_answer]

  [q2am_max_control_lang/give_answer_text]

 8. [q2am_max_control_lang/post_comment]

  [q2am_max_control_lang/post_comment_text]

 9. [q2am_max_control_lang/best_answer]

  [q2am_max_control_lang/best_answer_text]

 10. [q2am_max_control_lang/contratulations]

  Now you learn how to use site. Why don't you start to ask a question or provide some answer to the community!

...